Ostu- ja tarnetingimused

Tellimine

Tellimiskeskkond on kasutamiseks juriidilistele isikutele. Tellimiseks on vajalik kasutajatunnus ja parool, mida saab taotleda lingil “Liitu kasutajaks”. Registreerimata kasutajatel on võimalik meie tellimiskeskust kasutada, logides sisse kasutajanimega experienso ja parooliga 100001, kuid sel juhul palume kindlasti enne tellimuse esitamist kirjutada märkuste väljale e-posti aadress, kuhu saadame tasumiseks ettemaksuarve, ning kontakttelefoni numbri ja kohaletoimetamise aadressi või DPD pakiautomaadi asukoha, kuhu peale raha laekumist tellimuse tarnime.

Peale sisselogimist kuvatakse Teie personaalsed käibemaksuta hinnad eurodes. Kui kõik soovitud tooted ja teenused on lisatud, liikuge ostukorvi ja vajutage klahvile VORMISTA TELLIMUS. Tellimus on vormistatud, kui Teile kuvatakse teade „SINU TELLIMUS ON VASTU VÕETUD“ – vaba krediidilimiidi olemasolu korral suundub tellimus automaatselt komplekteerimisele AS LAVEX logistikakeskusesse. Kui valisite tooteid, mida hetkel laos pole, võidakse tellimus täita viivitusega või osa tellimusest toimetada järele hiljem.

Tasumine

Krediidilepingut omavatele klientidele pakime kauba juurde paberkandjal arve, mille alusel ootame tasumist kokkulepitud maksetähtajaks.

Krediidilepingu puudumisel edastame Teile tellimuse kinnituse, mille laekumist ootame enne tellimuse komplekteerimist kas meie kontole LHV Pangas, COOP pangas või Luminor Pangas.

Tarnimine

AS LAVEX lähetab laos olemasolevad tooted Teieni kullerfirmaga OSC või pakiautomaati kullerfirmaga DPD. Kaupade tarnimisega seotud tasud, mis lisatakse tellitud kaupade maksumusele on leitavad tootekataloogi „Postitus- ja pakendamine“ tootegrupis „Logistikateenused“. Kaupade kohaletoimetamine on tasuta pikaajalistele ja regulaarselt oste sooritavatele püsiklientidele.

Kuni 5 realise enne kella 12.00 veebis tehtud tellimuse, mille toimetab Teie asukohta kullerfirma OSC, lähetame samal tööpäeval, hilisemad, muude kanalite kaudu edastatud ja kullerfirma DPD poolt pakiautomaatidesse toimetatavad tellimused hiljemalt järgmisel tööpäeval. Kullerfirmad toimetavad saadetised kohale mandri Eestis järgmisel tööpäeval, saartel vastavalt võimalustele. OSC saadetiste kättetoimetusaeg jääb maakonnakeskustes vahemikku 8-14, maakonnakeskustest väljaspool vahemikku 8-16. Teenus osutatakse vastavalt OSC või DPD tingimustele ja võlaõigusseaduse prg. 214 lg.1. Vedaja vastutus CMR konventsiooni järgi on 8.33 SDR ( umbes 10 EUR ) iga saadetise kg kohta. Kui kauba saaja ei võta saadetist vastu või ei viibi kohal kulleri saabumise hetkel, võidakse saadetise tagastamine ja iga korduv tühisõit tasustada. Tarned Skandinaaviasse ja teistesse Balti riikidesse teostatakse vastavalt varasematele kokkulepetele.