Ostu- ja tarnetingimused

Tellimine

Tellimiskeskkond on kasutamiseks juriidilistele isikutele. Tellimiseks on vajalik kasutajatunnus ja parool, mida saab taotleda lingil “Liitu kasutajaks”.

Peale sisselogimist kuvatakse Teie personaalsed käibemaksuta hinnad eurodes. Kui kõik soovitud tooted ja teenused on lisatud, liikuge ostukorvi ja vajutage klahvile VORMISTA TELLIMUS. Tellimus on vormistatud, kui Teile kuvatakse teade „SINU TELLIMUS ON VASTU VÕETUD“ – vaba krediidilimiidi olemasolu korral suundub tellimus automaatselt komplekteerimisele AS LAVEX logistikakeskusesse. Kui valisite tooteid, mida hetkel laos polnud, ei pruugi tellimus Teieni jõuda esimese võimaliku kaubaringiga või võidakse osa tellimusest toimetada järele hiljem, kui ei ole kokku lepitud teisiti.

Tasumine

Krediidilepingut omavatele klientidele pakime kauba juurde paberkandjal arve, mille alusel ootame tasumist kokkulepitud maksetähtajaks.

Krediidilepingu puudumisel edastame Teile tellimuse kinnituse, mille laekumist ootame enne tellimuse komplekteerimist kas meie kontole LHV Pangas, COOP pangas, Luminor Pangas, Citadele Banka AS Eesti filiaalis või DnB Bank ASA Soome filiaalis.

Tarnimine

AS LAVEX lähetab laos olemasolevad tooted Teieni VENIPAK kulleriga.

Kaupade tarne on Teie jaoks tasuta, kui personaalses pakkumises pole näidatud teisiti:

  • Venipak kulleriga kuni 30 kg raskuse / 1m3 saadetise korral, kui saadetise summa on mandri-Eestis ja Saaremaal vähemalt 45 + km, muudel saartel vähemalt 85 +km.
  • Venipak kulleriga kuni 100 kg raskuse / 1m3 saadetise korral, kui saadetise summa on mandri-Eestis ja Saaremaal vähemalt 110 + km, muudel saartel vähemalt 155 +km
  • Venipak kulleriga kuni 700 kg raskuse / 1,8m3 saadetise korral, kui saadetise summa on mandri-Eestis ja Saaremaal vähemalt 160 + km, muudel saartel vähemalt 200 +km

Kuni 5 realise enne kella 12.00 veebis tehtud Venipaki kuni 30 kg raskuse tellimuse lähetame samal tööpäeval, hilisemad / mahukamad / muude kanalite kaudu edastatud tellimused hiljemalt järgmisel tööpäeval. Kullerfirma Venipak toimetab saadetised kohale mandri Eestis järgmisel tööpäeval, saartel 2 tööpäeva jooksul. Venipak saadetiste kättetoimetusaeg, kui ei ole ostetud lisateenust, jääb vahemikku 8-17. Teenus osutatakse vastavalt Venipak Eesti OÜ saadetise transpordi reeglitele ja võlaõigusseaduse prg. 214 lg.1. Pikem, kui 10 minutiline ooteaeg saaja juures võidakse tasustada hinnaga 0.35 EUR + km / minut. Kui kauba saaja ei võta saadetist vastu või ei viibi kohal kulleri saabumise hetkel, võidakse saadetise tagastamine ja iga korduv toimetus või  edastamiskatse tasustada hinnaga 20 EUR + km. Tarned Skandinaaviasse ja teistesse Balti riikidesse teostatakse vastavalt varasematele kokkulepetele.

Teil on võimalik osta kullerfirma Venipak poolt kohaletoimetatavatele saadetistele lisateenuseid tootekataloogi „Postitus- ja pakendamine“ tootegrupis „VENIPAK lisateenused“:

  • Üle 30 kg kaaluva saadetise märgitud asukohta viimise lisatasu saaja juures – 0.03 EUR + km / kg
  • 30-80 kg kaaluvatele pakkidele saaja juures Tallinnas, Tartus ja Pärnus mahalaadimine ja ukseni kandmine – 15 EUR + km
  • Kellaajalised tarned Tallinnas, Tartus ja Pärnus:

Saadetise üleandmisele järgneval tööpäeval enne kella 10 – 10 EUR + km

Saadetise üleandmisele järgneval tööpäeval enne kella 12 – 5 EUR + km

Saadetise üleandmisele järgneval tööpäeval vahemikus kella 8-14 – 2 EUR + km

Saadetise üleandmisele järgneval tööpäeval vahemikus kella 14-17 – 2 EUR + km

  • Saadetise kindlustus – 0.30 EUR + km iga 100 EUR saadetise koguväärtuse kohta.

Märkus : Standard transpordi vastutus CMR konventsiooni järgi on 8.33 SDR ( umbes 10 EUR ) iga saadetise kg kohta. Saadetise kindlustuse ostu korral kompenseeritakse kauba kahjustus hüvitisega, kuid mitte suurema summaga , kui seda on kauba väärtus.