Ostu- ja tarnetingimused

Tellimine

Tellimiskeskkond on kasutamiseks juriidilistele isikutele. Tellimiseks on vajalik kasutajatunnus ja parool, mida saab taotleda lingil “Liitu kasutajaks”.

Peale sisselogimist kuvatakse Teie personaalsed käibemaksuta hinnad eurodes. Kui kõik soovitud tooted ja teenused on lisatud, liikuge ostukorvi ja vajutage klahvile VORMISTA TELLIMUS. Tellimus on vormistatud, kui Teile kuvatakse teade „SINU TELLIMUS ON VASTU VÕETUD“ – vaba krediidilimiidi olemasolu korral suundub tellimus automaatselt komplekteerimisele AS LAVEX logistikakeskusesse. Kui valisite tooteid, mida hetkel laos pole, võidakse tellimus täita viivitusega või osa tellimusest toimetada järele hiljem.

Tasumine

Krediidilepingut omavatele klientidele pakime kauba juurde paberkandjal arve, mille alusel ootame tasumist kokkulepitud maksetähtajaks.

Krediidilepingu puudumisel edastame Teile tellimuse kinnituse, mille laekumist ootame enne tellimuse komplekteerimist kas meie kontole LHV Pangas, COOP pangas või Luminor Pangas.

Tarnimine

AS LAVEX lähetab laos olemasolevad tooted Teieni kullerfirmaga OSC. Kaupade tarnimisega seotud tasud, mis lisatakse tellitud kaupade maksumusele on leitavad tootekataloogi „Postitus- ja pakendamine“ tootegrupis „Logistikateenused“. Kaupade kohaletoimetamine on tasuta pikaajalistele ja regulaarselt oste sooritavatele püsiklientidele.

Kuni 5 realise enne kella 12.00 veebis tehtud tellimuse, mille toimetab Teie asukohta kullerfirma OSC, lähetame enamasti samal tööpäeval, hilisemad ja muude kanalite kaudu edastatud tellimused enamasti järgmisel tööpäeval. Kullerfirmad toimetavad saadetised kohale mandri Eestis järgmisel tööpäeval, saartel vastavalt võimalustele. OSC saadetiste kättetoimetusaeg jääb maakonnakeskustes vahemikku 8-14, maakonnakeskustest väljaspool vahemikku 8-16. Teenus osutatakse vastavalt OSC tingimustele ja võlaõigusseaduse prg. 214 lg.1. Vedaja vastutus CMR konventsiooni järgi on 8.33 SDR ( umbes 10 EUR ) iga saadetise kg kohta. Kui kauba saaja ei võta saadetist vastu või ei viibi kohal kulleri saabumise hetkel, võidakse saadetise tagastamine ja iga korduv tühisõit tasustada. Tarned Skandinaaviasse ja teistesse Balti riikidesse teostatakse vastavalt varasematele kokkulepetele.